КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

"Третій Черкаський міський центр первинної медико санітарної допомоги"

 • Події

  1 грудня

  Організація Об'єднаних Націй відзначатиме Всесвітній День боротьби зі СНІД-ом

  УВАГА!!!

  В «КНП  ТЧМЦПМСД» в достатній кількості  вакцина для щеплення  від дифтерії, правця

    DIPHTHERIA AND TETANUS VACCINE (ADSORBED REDUCED ANTIGEN(S) CONTENT)

  Для проведення вакцинації зверніться до свого сімейного лікаря!!!!!

   

  З 01.08.2019 в КНП «Третій Черкаський міський центр первинної медико санітарної допомоги приступили до роботи 4 лікаря загальної практики сімейної медицини, бажаючи укласти декларацію з сімейним лікарем звертатись в реєстратуру закладу

   

  УВАГА!!!

  Отримана вакцина для щеплення від  кору «Пріорікс» (Бельгія), «М-М-Р проти кору, паротиту, краснухи» (США) для проведення вакцинації зверніться до свого сімейного лікаря!!!

   

  1 грудня  Всесвітній день боротьби зі СНІДом

   

  Кров на ІФА

  (імуноферментний аналіз)  можна здати в лікувальних установах, у тому числі в КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» (м. Черкаси, вул. Нечуя Левицького, 22, тел.: 64-91-82; 64-92-39).

   

   

   

   

 • Преса

 • Незабаром

  Незабаром

 • Увага

  Увага

 

Новини

 

1 грудня

Організація Об'єднаних Націй відзначатиме Всесвітній День боротьби зі СНІД-ом

УВАГА!!!

В «КНП  ТЧМЦПМСД» в достатній кількості  вакцина для щеплення  від дифтерії, правця

  DIPHTHERIA AND TETANUS VACCINE (ADSORBED REDUCED ANTIGEN(S) CONTENT)

Для проведення вакцинації зверніться до свого сімейного лікаря!!!!!

 

 

УВАГА!

Сімейний лікар: вибір - за Вами!

 

Медична реформа розпочинається з первинної медичної допомоги, тобто сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів.

Ви можете обрати будь-якого терапевта для дорослого, педіатра для дитини або сімейного лікаря для всієї родини незалежно від місця вашого проживання чи реєстрації.

Саме з 1 квітня 2018 року стартує приписна кампанія – заключення декларацій між сімейним лікарем, терапевтом, педіатром .

Довідково:

Заклади первинної медичної допомоги, в яких працюють сімейні лікарі, підписують контракт з Національною службою здоров’я, а пацієнти – декларацію з тими лікарями, яких самі собі обрали.

Декларація підписується безстроково, тобто Вам не потрібно буде перепідписувати її щороку. З іншого боку, якщо Ви вирішите підписати угоду з іншим лікарем, ви зможете зробити це.

Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем – Ваш паспорт та ідентифікаційний номер. Якщо ж Ви підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину), то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) обох його батьків або опікунів. Лікар внесе Ваші дані в систему.

Важливо: декларація з’явиться в системі після подвійної авторизації: лікар попросить назвати код, який надійде вам СМС-повідомленням. Якщо ж у Вас немає мобільного телефону, лікар сфотографує чи відсканує Ваші документи, щоб долучити їх до декларації.

Потім лікар роздрукує декларацію, яку Ви підпишете у двох примірниках (один із них залишається у Вас), – і з цього моменту Ви можете звертатись до лікаря.  На випадок відпустки або хвороби у Вашого лікаря має бути заміна — інший лікар первинної ланки або черговий заклад первинної медичної допомоги.

Один лікар може обслуговувати максимум 2 тисячі пацієнтів.

 

Тож якщо Ви впевнені, що знайшли хорошого лікаря – укладайте декларацію!

 

 

БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я!!!!

 

 

 

Copyright © 2020 - IMC | All rights reserved